    Skyworks Solutions Inc. 530DC127M213DG
    Part No.:
    530DC127M213DG
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED530DC127M213DG.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 127.2130MHZ CML SMD
    Frequency:
    127.213 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    108mA
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.071" (1.80mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 530DC127M213DG on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 530DC127M213DG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 530DC127M213DG?
    Image 530DC127M213DGR 530DC127M213DG
    Part Number 530DC127M213DGR 530DC127M213DG
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 127.213 MHz 127.213 MHz
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output CML CML
    Voltage - Supply 3.3V 3.3V
    Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 108mA 108mA
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)