    ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS45S32400B-7TLA1
    Part No.:
    IS45S32400B-7TLA1
    Package:
    86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDIS45S32400B-7TLA1.pdf
    Description:
    IC DRAM 128MBIT PAR 86TSOP II
    Package/Case:
    Packaging:
    Tray
    Clock Frequency:
    143 MHz
    Voltage - Supply:
    3V ~ 3.6V
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C (TA)
    Supplier Device Package:
    86-TSOP II
    Category:
    Memory
    1. How to order IS45S32400B-7TLA1 on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the IS45S32400B-7TLA1 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of IS45S32400B-7TLA1?
    Series - - - - -
    Package/Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) 90-TFBGA 90-TFBGA 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
    Clock Frequency 143 MHz 166 MHz 143 MHz 166 MHz 143 MHz
    Access Time 5.4 ns 5.4 ns 5.4 ns 5.4 ns 5.4 ns
    Voltage - Supply 3V ~ 3.6V 3V ~ 3.6V 3V ~ 3.6V 3V ~ 3.6V 3V ~ 3.6V